Aparici

Ispaniškos plytelės Aparici

Ceramicas Aparici gamykla – keraminių plytelių veteranė, pradėjusi gamybą 1966 metais, Ispanijoje Alcora (Castellón de la Plana). Šiandien šis prekės ženklas pagamina 14,5 mln. m2 plytelių per metus. Ceramica Aparici, siekdama patenkinti savo klientų lūkesčius, investuoja į naujas technologijas ir kiekvienais metais sukuria gausias plytelių kolekcijas.

Ispaniškos plytelės Aparici išsiskiria spalvų, formų ir dydžių, faktūrų ir paviršių įvairove.Šios plytelės laikomos vienos populiariausių visame pasaulyje, dėl puikios kokybės, atitinka griežčiausius tarptautinius standartus, įskaitant aplinkos apsaugos reikalavimus.Siekiant išsiskirti, be jokios abejonės, turėtų atkreipti dėmesį į šias ryškių dizaino sprendimų kolekcija: Markham. Žaisminga, spalvinga tropinių augalų ir paukščių motyvais dekoruota plytelių kolekcija.

Aparici produkcijos asortimento gausa, jau 20 metų Lietuvos gyventojams siūlo galimybę sukurti unikalų interjero ar eksterjero stilių.

Galime pasiūlyti nuo mažų tradicinių formatų iki didelių akmens masės plytelių. Aparici salone rasite savo svajonių plyteles norimu stiliumi. Esame tikri, kad turėsime tai, ko ieškote.

Jei norite užsisakyti parašykite mums šiuo adresu: aparici@nirlita.lt arba skambinkite mums: +370 41 524588.

Rodomi 1–9 produktai - viso yra 23

X