Apavisa

Ispaniškos plytelės Apavisa

„Apavisa Porcelanico SL“ („Apavisa Porcelanico“) yra viena didžiausių ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje premium klasės porceliano akmens dirbinių gamintoja. Gamykla buvo įkurta palyginti neseniai – 2002 m. „Apavisa Porcelanico SL“ keramikos gaminiai jau yra atstovaujami daugiau nei 90 šalių.

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

 Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surūdijusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

  Gamintojas siūlo 9 skirtingų formų plyteles su 7 rūšių dangomis ir 5 tekstūruotais paviršiais. Spalvų paletė pateikiama daugiau nei 140 atspalvių.

  Keraminių plytelių storis svyruoja nuo 4,8 iki 11,6 mm – itin plonos plytelių kolecijos prasideda pavadinimais Nano (Nanocorten, Nanocolors, Nanoevolution).

  Viena pagrindinių „Apavisa“ plytelių savybių yra jos monokalibras, kurio dėka galite lengvai derinti skirtingus formatus.

  Populiariausios Ispaniškos plytelės Apavisa kolekcijos su metalo paviršiaus imitacijomis yra „Apavisa Metal

  Betono imitacijos plytelės yra keliose kolekcijose: Tai yra Anarchy , Beton, ir kt..

Rodoma 1–9 produktų - viso yra 13

X