SIENŲ IR GRINDŲ PLYTELĖS – DWOOD

Keraminių plytelių kolekcija dWood įkvėpta elegancijos ir aristokratijos. Ši kolekcija tikrai vertinama britiško stiliaus gerbėjų, dėl subtilaus skonio ir praktiškumo. Glazūruotos plytelės dWood  yra puikus sprendimas kiekvienam namų interjerui. Dėl originalių spalvų jos gali būti naudojamos bet kurioje patalpoje, terasose bei balkonuose, grindims taip pat sienų dekoravimui. Lygus plytelių paviršius leidžia greitai pašalinti bet kokius nešvarumus.

Standartiniai plytelių matmenys 59,55 x 59,55 cm.

Gamintojas: Aparici

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

SIENŲ IR GRINDŲ PLYTELĖS – APARICI DWOOD

Keraminių plytelių kolekcija Aparici dWood įkvėpta elegancijos ir aristokratijos. Ši kolekcija tikrai vertinama britiško stiliaus gerbėjų, dėl subtilaus skonio ir praktiškumo. Glazūruotos sienų ir grindų plytelės Aparici dWood yra puikus sprendimas kiekvienam namų interjerui. Dėl originalių spalvų jos gali būti naudojamos bet kurioje patalpoje, terasose bei balkonuose, grindims taip pat sienų dekoravimui. Lygus plytelių paviršius leidžia greitai pašalinti bet kokius nešvarumus.

Standartiniai plytelių matmenys 59,55 x 59,55 cm.

Gamintojas: Aparici

Ceramicas Aparici gamykla – keraminių plytelių veteranė, pradėjusi gamybą 1966 metais, Ispanijoje. Ceramicas Aparici gamina 14.500.000 kvadratinių metrų per metus ir sandėliuoja daugiau nei 200 plytelių kolekcijų.
Ceramica Aparici, siekdama patenkinti savo klientų lūkesčius, investuoja į naujas technologijas ir kiekvienais metais sukuria naujas plytelių kolekcijas.
Aparici produkcijos asortimento gausa, jau 20 metų Lietuvos gyventojams siūlo galimybę sukurti unikalų interjero ar eksterjero stilių.
* Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X