ISPANIŠKSO PLYTELĖS – TERRE

Keraminės sienų, grindų plytelės Terre – tai neprilygstamas akcentas šį sezoną, kuris jau spėjo sudominti daugelį vartotojų, kurie nori rasti kažką elegantiško ir prabangaus.

Pateikiami keturi spalvų ir dekoratyvinių elementų variantai, leis sukurti originalų šiuolaikinį grindų ir sienų dizainą. Plytelės puikiai atrodo gyvenamųjų ir viešųjų pastatų interjere.

Išmatavimai:  29,75×29,75 cm,  24,9X100 cm,

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Ispaniškos plytelės Aparici Terre

Keraminės sienų, grindų plytelės Terre – tai neprilygstamas akcentas šį sezoną, kuris jau spėjo sudominti daugelį vartotojų, kurie nori rasti kažką elegantiško ir prabangaus. Pateikiami keturi spalvų ir dekoratyvinių elementų variantai, leis sukurti originalų šiuolaikinį grindų ir sienų dizainą. Ispaniškos plytelės Aparici Terre puikiai atrodo gyvenamųjų ir viešųjų pastatų interjere. Aparici Terre sienų plytelės vizualiai skirstomos į dvi dalis, kurių kiekviena turi savo spalvą ir savo ypatingą tekstūrą. Kolekcijos spalvų diapazonas grindžiamas natūraliais keramikos atspalviais: balta, raudona, smėlio, pelenų pilka.

Išmatavimai:  29,75×29,75 cm,  24,9X100 cm,

Dekoratyviniai elementai: klasikinė mozaika 29.75×29.75 cm, kiekvieno kvadratėlio dydis 5×5 cm (Ledo, Smėlio, Rosso)

Paviršius: paviršiaus

Gamintojas: Aparici

Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X