GRINDŲ PLYTELĖS – VENEZIA

Grindų plytelių kolekcija Aparici Venezia buvo įkvėpta senovinės Romos ir Senovės Graikijos dekoratyvinių lauko kompozicijų. Išraiškingi brėžiniai su rytietiškais motyvais taps puikia jūsų namų ar komercinių patalpų apdaila. Šeši spalvingi  grindų plytelių modeliai su lygiu paviršiumi. Marmuro efekto fragmentai atsiranda kaip brangakmeniai ant blizgančio tęstinio paviršiaus. Ši plytelių kolekcija su dviem dominuojančiomis spalvomis – pilka ir balta.

spaniškos plytelės Aparici Venezia: neslysta, nesugeria drėgmės, nebijo temperatūros pokyčių, bei didelis cheminis atsparumas.

Išmatavimai: 29,75X29,75 cm

Paviršius: matinis

Gamintojas: Aparici

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

ISPANIŠKOS GRINDŲ PLYTELĖS – VENEZIA

Ispaniškos grindų plytelės – Aparici Venezia. Ši kolekcija įkvėpta senovinės Romos ir Senovės Graikijos dekoratyvinių lauko kompozicijų. Išraiškingi brėžiniai su rytietiškais motyvais taps puikia jūsų namų ar komercinių patalpų apdaila. Šeši spalvingi  grindų plytelių modeliai su lygiu paviršiumi. Marmuro efekto fragmentai atsiranda kaip brangakmeniai ant blizgančio tęstinio paviršiaus. Ši plytelių kolekcija su dviem dominuojančiomis spalvomis – pilka ir balta.

Ispaniškos plytelės Aparici Venezia: neslysta, nesugeria drėgmės, nebijo temperatūros pokyčių, bei didelis cheminis atsparumas.

Išmatavimai: 29,75X29,75 cm

Paviršius: matinis

Gamintojas: Aparici

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X