GRINDŲ PLYTELĖS – HYDRAULIC

Plytelės Apavisa Hidraulic rafinuoti raštai, efektingos. Plytelių paviršius yra matinis, papuoštas ornamentais. Gali būti naudojamos lauko ir ir vidaus dangoms. Turi didelį atsparumą paviršiaus nusidėvėjimui. Tinka klijuoti vietose, kuriose yra aktyvus judėjimas, įskaitant viešbučius, kavines, barus.

Spalvos: Black, Blue, Grey, Patchwork.

Išmatavimai: 30×30 cm

Produkto kodas: HYD1/0214 Kategorija: Plytelės

Aprašymas

GRINDŲ PLYTELĖS – HYDRAULIC

Grindų plytelės Hydraulic Apavisa rafinuoti raštai, efektingos. Plytelių paviršius yra matinis, papuoštas ornamentais. Gali būti naudojamos lauko ir ir vidaus dangoms. Turi didelį atsparumą paviršiaus nusidėvėjimui. Tinka klijuoti vietose, kuriose yra aktyvus judėjimas, įskaitant viešbučius, kavines, barus.

Spalvos: Black, Blue, Grey, Patchwork.

Išmatavimai: 30×30 cm

Gamintojas: Apavisa

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surudijusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X