PLYTELĖS SIENOMS – LAVA

Akmens masės plytelės Apavisa Lava iš Ispanijos atkuria natūralaus akmens grožį. Dėl savo testūksos ir natūralių atspalvių yra labai universalios, tinka grindims ir sienoms tiek patalpose, tiek lauke.

Spalvos: Antracita, Marfil, Negro

Išmatavimai: 30X60ccm, 60X60 cm,

mozaikai 30X30 cm.

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Akmens masės plytelės sienoms ir grindims Apavisa Lava

Akmens masės plytelės sienoms ir grindims Apavisa Lava iš Ispanijos atkuria natūralaus akmens grožį. Dėl savo testūksos ir natūralių atspalvių yra labai universalios, tinka grindims ir sienoms tiek patalpose, tiek lauke.

Spalvos: Antracita, Marfil, Negro

Išmatavimai: 30X60ccm, 60X60 cm,

Mozaikai 30X30 cm.

Gamintojas: Apavisa

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surudinusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

Apavisa aktyviai dalyvauja saugant aplinką: įmonė gamybos procese nenaudoja kenksmingų medžiagų, o gamybos atliekos yra perdirbamos. Įmonė turi tarptautinius standartus atitinkantį ISO 14001 sertifikatą, kuris patvirtina aplinkosaugos politiką

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X