PLYTELĖS SIENOMS – METAL

Apavisa Metal yra pagamintos su metalo rūdžių elementais. Plytelės yra dviejų spalvų titano ir vario. Plytelės turi daug įvairių formatų, mozaikų ir laiptelių, tinka sienų ir grindų dangoms nuo vonios kambario iki viešbučio ir restorano patalpų.

Apavisa Metal plytelės yra labai patvarios ir turi beveik 100% atsparumą vandeniui, o drėgmės sugėrimo lygis (+/- 0,1%) bei atsparios šalčiui, todėl  yra nepakeičiamos naudojant lauke.

Išmatavimai: 30X60 cm, 60X60 cm, 15x120cm, 30×120 cm. 60×120 cm.

Mozaika 30X30cm.

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Metalo imitacijos plytelės Apavisa Metal

Apavisa Metal yra pagamintos su metalo rūdžių elementais. Metalo imitacijos plytelės Apavisa yra dviejų spalvų titano ir vario. Plytelės turi daug įvairių formatų, mozaikų ir laiptelių. Šios plytelės tinka sienų ir grindų dangoms nuo vonios kambario iki viešbučio ir restorano patalpų.

Metalo imitacijos plytelės Apavisa Metal yra labai patvarios ir turi beveik 100% atsparumą vandeniui. Drėgmės sugėrimo lygis (+/- 0,1%) bei atsparios šalčiui, todėl  yra nepakeičiamos naudojant lauke.

Spalva: Titanas, varis

Išmatavimai: 30X60 cm, 60X60 cm, 15x120cm, 30×120 cm. 60×120 cm.

Storis:

Gamintojas: Apavisa

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surūdijusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X