AKMENS MASĖS PLYTELĖS – NEOCOUNTRY

Ispanijos plytelių gamintojas Apavisa pristato naują kolekciją Neocountry. Paprastas, bet kartu ir romantiškas derinys, tarp tradicijų ir modernumo, kaimo aplinkos ir miesto sąsajos. Stilius, jungiantis prisiminimus ir emocijas. Ši kolekcija originaliai atkuria natūralaus akmens išvaizdą.

Galimos pilkos, smėlinės ir baltos spalvos bei šešiakampė plytelė

Išmatavimai: 30×60 cm, 60×60 cm

 

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS – NEOCOUNTRY

Ispanijos plytelių gamintojas Apavisa pristato naują kolekciją Neocountry. Paprastas, bet kartu ir romantiškas derinys, tarp tradicijų ir modernumo, kaimo aplinkos ir miesto sąsajos. Stilius, jungiantis prisiminimus ir emocijas. Akmens masės plytelės Neocountry kolekcija originaliai atkuria natūralaus akmens išvaizdą.

Galimos pilkos, smėlinės ir baltos spalvos bei šešiakampė plytelė.

Išmatavimai: 30×60 cm, 60×60 cm

Gamintojas: Apavisa

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surudinusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

Apavisa aktyviai dalyvauja saugant aplinką: įmonė gamybos procese nenaudoja kenksmingų medžiagų, o gamybos atliekos yra perdirbamos. Įmonė turi tarptautinius standartus atitinkantį ISO 14001 sertifikatą, kuris patvirtina aplinkosaugos politiką.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X