GRINDŲ IR SIENŲ PLYTELĖS- FLUID

Šios abstraktaus rašto plytelės vėlgi yra naujovė. Jūs galite pamatyti, kokia tobula šiandien yra skaitmeninė betono raštų ir spalvų perkėlimo į plyteles technologija. Sienų ir grindų plytelės Fluid iš Apavisa yra juodos arba daugiaspalvės, poliruotos arba blizgios.

Spalva: akmens imitacija, spavinga

Storis: 6 mm ir 7 mm

Paviršius: poliruotas, blizgus

Išmatavimai: : 120×260 cm; 120×120 cm; 90×90 cm; 60×60 cm

Gamintojas: Apavisa

 

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

GRINDŲ IR SIENŲ PLYTELĖS FLUID APAVISA

Nesustabdoma jėga … Tai savybės, kurias įkvėpė gamta ir padėjo sukurti naują koncepciją. Gamta pasireiškia visa savo jėgas per judesį, sukurdama vis naujus pojūčius. Šios abstraktaus rašto plytelės Fluid Apavisa vėlgi yra naujovė. Jūs galite pamatyti, kokia tobula šiandien yra skaitmeninė betono raštų ir spalvų perkėlimo į plyteles technologija.

Sienų ir grindų plytelės Fluid iš Apavisa  yra juodos arba daugiaspalvės, poliruotos arba blizgios.

Spalva: akmens imitacija, spavinga

Storis: 6 mm ir 7 mm

Paviršius: poliruotas, blizgus

Išmatavimai: :

120×260 cm

120×120 cm

90×90 cm

60×60 cm

Gamintojas: Apavisa

Naujausiomis technologijomis ir nepriekaištinga produkcijos kokybe garsėjanti Ispanijos akmens masės plytelių gamintoja APAVISA kviečia pažvelgti į savo namus kitaip. Produkcijos asortimentas leidžia priimti drąsius sprendimus ir savo namuose sukurti minimalistinį, modernų, unikalų interjerą.

Kadangi, įkvėpimo gamyklos dizaineriai semiasi iš gamtos, todėl kolekcijose galima atpažinti nerūdijantį plieną, surūdijusį metalą, varį, natūralų prabangų marmurą, natūralų akmenį, sustingusią lavą, medį ir kitas natūralias medžiagas.

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

 

Kolekcija

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X