Grindų plytelės Caprice

Equipe Caprice akmens masės plytelių kolekcija skirta grindų dangai.  Jei ieškote plytelių, kurios būtų ryškus dekoratyvinis akcentas, trauktų dėmesį savo spalvomis ir raštais, o kartu derėtų prie įvairiausių interjerų, Caprice kolekcija Jums siūlo būtent tokius gaminius. Daugybė raštų leis sukurti unikalią erdvę, o tai reiškia, kad kiekvienas ras kažką sau.  

Sienų plytelių spalvos: balta, pilka, juoda, kreminė, taupe

Išmatavimai: 20×20 cm

Paviršius: matinis

Gamintojas: Equipe

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Grindų plytelės Caprice

Jei ieškote plytelių, kurios būtų ryškus dekoratyvinis akcentas, trauktų dėmesį savo spalvomis ir raštais, o kartu derėtų prie įvairiausių interjerų, akmens masės grindų plytelės Caprice iš Equipe Jums siūlo būtent tokius gaminius. Daugybė raštų leis sukurti išskirtinę erdvę, o tai reiškia, kad kiekvienas ras kažką sau.  Naudodami dekoratyvinius elementus galite sukurti unikalų grindų dangos raštą. Pritaikomas prie bet kokio stiliaus ir puikiai derinamas su įvairių spalvų plytelėmis.

Gaminant šios linijos gaminius buvo naudojamas aukštatemperatūrinis deginimas, todėl plytelės tapo labai patvarios, atsparios temperatūros pokyčiams, atsparios šalčiui, atlaikančios abrazyvinį nusidėvėjimą, taip pat atsparios buitinei chemijai.

Sienų plytelių spalvos: balta, pilka, juoda, kreminė, taupe

Išmatavimai: 20×20 cm

Paviršius: matinis

Gamintojas: Equipe

* Ši kolekcija užsakoma

 

 *Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Šalis

Stilius

X