GRINDŲ PLYTELĖS – KINGDOM

Aparici Kingdom grindų plytelių kolekcijoje yra keturiolika dekorų, žavių stilingų ornamentų ir turtingų atspalvių. Šie elementai gali būti naudojami atskirai arba kartu su medžio imitacijos plytelėmis. Aparici Kingdom geometriniai dekorai neabejotinai dekoruos jūsų namus, užpildydami originalia Ispanijos dvasia.

Plytelių Kingdom išmatavimai: 59,2х59,2 cm, matinis ir blizgus paviršius.

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

GRINDŲ PLYTELĖS – KINGDOM

Aparici Kingdom grindų plytelių kolekcijoje yra keturiolika dekorų, žavių stilingų ornamentų ir turtingų atspalvių. Šie elementai gali būti naudojami atskirai arba kartu su medžio imitacijos plytelėmis. Aparici Kingdom geometriniai dekorai neabejotinai dekoruos jūsų namus, užpildydami originalia Ispanijos dvasia. Ispaniškos grindų plytelės Kingdom apjungia natūralaus medžio atspalvius su geometriniais raštais. Ši kolekcija tinka ne tik vonios kambario ar virtuvės dekoravimui, bet ir tikrai papuoš gyvenamąjį kambarį ir sukurs jaukią atmosferą.

Plytelių Kingdom išmatavimai: 59,2х59,2 cm

Paviršius: matinis ir blizgus.

Gamintojas: Aparici

Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X