Itališkos plytelės Lirica 

Itališkos akmens masės plytelės Lyrica iš Vallelunga, tarsi muzikinis kūrinys, kurios sukurs nuostabią bei romantišką atmosferą. Dėmesys detalėms ir kruopštus atspalvių pasirinkimas išskiria paviršius, pabrėžiant natūralų jų grožį. Kolekcija tinka vidaus grindims ir sienoms.

Keraminės plytelės yra keturių spalvų: kreminės, smėlio, rudos ir bordo.

Standartinio formato plytelės: 30×30 cm

Dekoratyviniai elementai: 10×30 cm

Storis: 8 mm

Pavišius: blizgus

Tipas: vidaus grindų plytelės, vidaus sienų plytelės.

GamintojasVallelunga

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Itališkos akmens masės plytelės Lirica

Itališkos akmens masės plytelės Lirica iš Vallelunga, tarsi muzikinis kūrinys, kurios sukurs nuostabią bei romantišką atmosferą. Dėmesys detalėms ir kruopštus atspalvių pasirinkimas išskiria paviršius, pabrėžiant natūralų jų grožį. Plytelės Lirica tinka vidaus grindims ir sienoms.

Keraminės plytelės yra keturių spalvų: kreminės, smėlio, rudos ir bordo

Standartinio formato plytelės: 30×30 cm

Dekoratyviniai elementai: 10×30 cm

Storis: 8 mm

Pavišius: blizgus

Tinka: vidaus grindų plytelės, vidaus sienų plytelės.

GamintojasVallelunga

 

Italų gamintojas Vallelunga pradėjo gaminti keramines plyteles nuo 1950 m. Ją įkūrė jauni imigrantai iš Viterbo, kur kažkada gyveno etruskai, kurie molį paversdavo meno kūriniu. Vėliau etruskai buvo užkariauti romėnų, kurie perėmė šias keramikos paslaptis. Kadaise sukauptos tūkstantmečio žinios rado savo tęstinumą šiuolaikiniame interjere, Vallelunga dizainerių dėka. Moderni  įranga leidžia bendrovei konkuruoti su  gerai žinomais Italijos gamintojais ir patenkinti vartotojų poreikius. Vallelunga plytelės yra naudojamos tiek sausoms, tiek didelės drėgmės patalpų apdailai. Jos gali būti naudojami gyvenamųjų ir viešųjų pastatų, vidaus ir išorės apdailos projektuose. Vallelunga Įmonė nuolat atnaujina savo gaminius, kuria naujas tekstūras ir spalvas.

Mes siūlome aukštos kokybės produktus iš pirmaujančių pasaulio ir Europos gamintojų. Čia rasite daugybę vonios plytelių, mozaikinių plytelių, akmens masės, įvairių dydžių, spalvų ir faktūrų. Ceramica Vallelunga kolekcijos plytelės teisingas ir išmintingas pasirinkimas !

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

X