Akmens masės plytelės – ELEMENTAL STONE

Elemental stone plytelių paviršiaus išvaizda įkvėpta nuosėdinių uolienų.

Dydžiai: 60×120 cm, 60×60 cm, 30×60 cm

Spalvos ir akmens raštai: White Sandstone, White Limestone, White Dolomia, Cream Sandstone, Cream Limestone, Cream Dolomia, Grey Sandstone, Gray Limestone, Grey Dolomia

Paviršius: Blizgus, matinis arba šiurkštus

Gamintojas: Florim

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS ELEMENTAL STONE

Elemental stone – tai paprasta natūrali akmens išvaizda, pasižyminti daugiakampe estetika, kurios tekstūra sudaryta iš įvairių granulių bei kalkakmenio elementų. Neutralūs atspalviai padeda sukurti šiuolaikišką jausmą, kuris nedaro įtakos besikeičiančioms tendencijoms. Minimalistinės išvaizdos paviršius, priklausomai nuo kambario apdailos ir baldų, suteikia gyvybės. Ar tai būtų klasikinė ar šiuolaikiškai moderni patalpa, šias plyteles galima pritaikyti prie įvairių asmeninių poreikių.

Plytelės gali būti trijų formatų: 60×120 cm, 60×60 cm, 30×60 cm. Visų plytelių storis yra 9 mm, bet kai kurios spalvos ir dydžiai yra pritaikyti lauko sąlygoms, kurių storis yra 20 mm.

Kolekciją sudaro 3 skirtingos spalvos ir 3 skirtingi akmens raštai (išviso 9 skirtingi variantai): White Sandstone (balkšvas/šviesiai rusvas smiltainis), White Limestone (balkšvas/šviesiai rusvas kalkakmenis), White Dolomia (balkšvas/šviesiai rusvas dolomitas), Cream Sandstone (kreminis/gelsvai rusvas smiltainis), Cream Limestone (kreminis/gelsvai rusvas kalkakmenis), Cream Dolomia (kreminis/gelsvai rusvas dolomitas), Grey Sandstone (pilkas/pilkai rusvas smiltainis), Gray Limestone (pilkas/pilkai rusvas kalkakmenis), Grey Dolomia (pilkas/pilkai rusvas dolomitas).

Plytelių paviršius gali būti matinis (natūralus), blizgus (glazūruotas) arba šiurkštus (labai neslidus). Visos spalvos ir dydžiai turi matinį arba blizgų paviršių, o šiurkštų – tik Sandstone spalvų plytelės (60x120x2 cm, 60x60x2 cm ir 30x60x0,9 cm).

Į kolekciją taip pat įeina visų spalvų įvairios mozaikos (30×30 cm, 15×60 cm) ir grindjuostės (4,6×60 cm). Kaip papildomas dizaino elementas, yra ir metalinė juostelė (0,5×60 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X