Akmens masės plytelės – HIGH LINE

High Line – tai šiuolaikiškas dizainas su praeities prieskoniais. Ši kolekcija paremta pagal ankstyvą 20 amžiaus Niujorko architektūrą, kurios akmens ir betono grožis perteiktas ant šiuolaikinės keramikos.

Dydžiai: 60×120 cm, 20×120 cm, 60×60 cm, 30×60 cm, 10×30 cm

Spalvos: Broadway, Chelsea, Essex, Liberty, Madison

Paviršius: natūralus (matinis), lappato (blizgus)

Gamintojas: La Fabbrica

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS HIGH LINE

High Line kolekcija pasižymi urbanistiniu stiliumi, kuris tinka beveik bet kokiam interjerui. Plytelių spalvos yra gana jaukios ir šiltos, o raštai – sendinto akmens arba nusidėvėjusio betono ar tinko, kurie dera prie šiuolaikiško interjero. Plytelių spalvos pavadintos pagal žinomas Niujorko gatves, objektus ar rajonus. Spalva “Broadway” – tai šviesiai pilkų spalvų raštai kurie tarsi sulieja senų laikų metropoliją su moderniu stiliumi. Spalva “Chelsea” – tai pilkų spalvų atspalviai, kurie atkuria susidėvėjusio akmens žavesį. Spalva “Essex” – tai balkšvas paviršiaus grūdėtumas ir elegantiški akmens raštai, kurie puošia interjerą savo originalumu. Spalva “Liberty” – tai kontrastingų spalvų plytelės, kurios turi savo unikalų stilių ir praktiškai tinkamos įvairiems urbanizuoto stiliaus interjerams. Spalva “Madison” – Tai kompleksiško spalvingumo plytelės, kurių paviršius tarsi tikra medžiaga, suteikianti kambariui gyvybingumo.

Plytelės gali būti 5 dydžių: 60×120 cm20×120 cm60×60 cm30×60 cm10×30 cm, kurių paviršius: natūralus (matinis ir nevisiškai lygus, kaip tikras akmuo) arba lappato (blizgus ir lygus).

Kaip ir ankščiau minėta, kolekcijoje yra 5 skirtingi spalviniai variantai: Broadway (šviesiai pilki ir šiek tiek rusvi akmens rašai), Chelsea (pilkai rusvi akmens raštai), Essex (pilki raštai, su šviesiomis dėmemis), Liberty (kontrastingi tamsiai pilki ir rudi akmens raštai) ir Madison (panašiai į Liberty tik tamsesnės ir šiek tiek ryškesnės spalvos).

Į kolekciją taip pat įeina visų spalvų ir paviršių mozaikos (30×30 cm), grindjuostės (6,5×120 cm, 9,5×60,3 cm) ir laiptų pakopos (33x60x3,2 cm, 33x120x3,2 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X