Akmens masės plytelės – INCANTO

Incanto plytelių kolekcija yra tarsi gidas parodantis natūralaus marmuro uolienų įvairovę. Tai didelė skirtingų marmuro plytelių kolekcija tinkanti grindim ir sienom.

Dydžiai: 120×278 cm, 120×120 cm, 75×150 cm, 75×75 cm, 60×120 cm, 60×60 cm, 30×60 cm

Marmuro tipai: Calacatta Nobile, Statuario Venato, Paonazzetto, Calacatta Michelangelo, Cremo Delicato, Breccia Aurora, Breccia Pernice, Verde Antigua, Bardiglio, Crux Grey, Grafite, Emperador, Sky Black

Paviršius: blizgus arba matinis

Gamintojas: Ragno

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS INCANTO

Incanto plytelių kolekcija pasižymi vientisumu, patvarumu ir harmonija. Tai plytelių kolekcija, kuri turi daug įvairių skirtingų marmuro rūšių, kokių gamta gali pasiūlyti. Incanto galima pritaikyti įvairiems skirtingiems architektūriniams dizainams, nuo mažos erdvės iki didelės, nuo švelnių spalvų iki ryškių su intensyviomis atspalvių variacijomis. Dėl natūraliai atrodančių marmuro venų ir atspalvių, plytelės atrodo įmantrios, elegantiškos ir nenuobodžios. Galima kombinuoti skirtingo marmuro plyteles tarpusavyje.

Plytelių formatas gali būti įvairus, nuo labai didelio iki vidutinio: 120×278 cm120×120 cm75×150 cm75×75 cm60×120 cm60×60 cm30×60 cm.

Storis priklausomai nuo formato gali būti 6 mm, 9,5 mm, 10 mm arba 10,5 mm.

Kolekcijoje esančių marmuro tipų ir spalvų yra daug, net 13 skirtingų pasirinkimų: Calacatta Nobile (Baltas su tankiai rusvomis gyslomis), Statuario Venato (Baltas su tamsokomis gyslomis), Paonazzetto (Baltas su tankiai pilkšvomis gyslomis), Calacatta Michelangelo (Baltas su rusvomis ir pilkšvomis gyslomis), Cremo Delicato (Kreminis su pilkomis/rusvomis gyslomis), Breccia Aurora (smėlio spalvos su rudomis gyslomis), Breccia Pernice (rudų ir smėlio spalvų derinys), Verde Antigua (Žalių spalvų derinys), Bardiglio (Pilkas su baltomis/pilkomis gyslomis), Crux Grey (Pilkų spalvų derinys), Grafite (Tamsiai pilka su šviesiomis gyslomis), Emperador (juoda su tankiai rudomis gyslomis), Sky Black (juoda su baltomis gyslomis).

Visų spalvų paviršius gali būti matinis arba blizgus. Tačiau yra išimčių priklausomai nuo formato (žiūrėti katalogą).

Visų dydžių, spalvų ir paviršių plytelės yra rektifikuotos (tikslių išmatavimų).

Į kolekciją taip pat įeina ir dviejų rūšių mozaikos (30×30 cm, 28,1×31 cm) bei grindjuostės (7×60 cm, 7×75 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X