Keraminės plytelės – LA RIVIERA

Ši kolekcija pasižymi vienspalviu, blizgiu ir nevisiškai lygiu paviršiumi.

Dydžiai: 13,2×13,2 cm, 6,5×20 cm

Spalvos: Blanc, Gris nuage, Wheat, Rose, Lavanda blue, Ginger, Botanical green, Quetzal, Blue reef, Juneberry, Tourmaline, Mélange

Paviršius: Blizgus

Gamintojas: Equipe

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS PLYTELĖS LA RIVIERA

Kolekcija La Riviera turi didelį spalvų pasirinkimą. Nuo šviesių ir blankių iki tamsių ir ryškių. Kadangi plytelių paviršius yra švelniai banguotas, todėl nuo šviesos atspindžių atrodo tarsi skystis. Plytelės tinkamos tik sienom, o jas turbūt populiariausia naudoti vonios arba virtuvės apdailai.

Plytelės gali būti dviejų dydžių: 13,2×13,2 cm ir 6,5×20 cm.

Galima rinktis iš 12 plytelių spalvų (6 iš jų šviesios ir blankios, o kitos 6 – ryškios ir/arba tamsios): Blanc (balta), Gris nuage (šviesiai pilka), Wheat (šviesiai rusva), Rose (švelniai rožinė), Vert (labai blankiai rusva) Lavanda blue (šviesiai melsva), Ginger (ryža, oranžinė), Botanical green (tamsiai žalia), Quetzal (melsvai žalia, turkio spalva), Blue reef (tamsiai mėlyna), Juneberry (violetinė), Tourmaline (juoda).

Taip pat kolekcijoje yra ir dekoracinis plytelių variantas Mélange, kuris yra tiesiog visų 6 šviesių ir blankių spalvų miksas.

Plytelių paviršius yra blizgus.


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X