Akmens masės plytelės – MARMI

Marmi – tai plytelių kolekcija turinti marmuro išvaizdą. Jų spalvingumas, venos ir raštai primena net prestižiškiausias kasamo marmuro rūšis, o jų nesenstantis stilius ir elegantiškas grožis puošia bet kokį interjerą.

Dydžiai: 80×180 cm, 60×120 cm, 20×120 cm

Marmuro tipai ir spalvos: Sahara Noir, Arabesque Nero, Invisible Grey, Covelano, Taj Mahal, Bronze Amani

Paviršius: Lappato (blizgus) ir Natūralus (matinis)

Gamintojas: La Fabbrica

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS MARMI

Marmi kolekcija pasižymi daugialypiu, nuolat besikeičiančiu marmuro grožiu. Šių marmuro plytelių stilius suteikia galimybę kurti įvairų dizainą, bet kokiai patalpai, nuo klasikinės kambario išvaizdos iki labai dekoratyvaus ir išskirtinio vaizdo. Didelė skirtingų raštų įvairovė ir dideli plytelių formatai atrodo labai natūraliai, todėl klijuojant plyteles, nėra painu ar sudėtinga išdėstyti jas. Visi marmuro tipai esantys kolekcijoje turi po dekoracinį variantą.

Plytelės gali būti 3 dydžių: 80×180 cm60×120 cm20×120 cm. Jų paviršius 2 tipų: matinis arba blizgus. Blizgiu paviršiumi gali būti visi dydžiai, o matiniu – tik 60×120 cm ir 20×120 cm dydžio plytelės.

Marmi kolekcija siūlo 6 skirtingus marmuro tipus: Sahara Noir (juodas su balsvomis ir rusvomis gyslomis), Arabesque Nero (baltas su tamsiomis gyslomis), Invisible Grey (šviesiai pilkas su tamsiai pilkomis gyslomis), Covelano (baltos ir juodos spalvų derinys), Taj Mahal (smėlio spalvų marmuras), Bronze Amani (tamsiai pilkas su šviesiomis gyslomis).

Visi marmuro tipai turi po unikalų dekoracinį plytelės variantą (60×120 cm), kurių paviršius gali būti tik blizgus.

Į kolekciją taip pat įeina ir specialios dalys, tokios kaip grindjuostės (6,5×120 cm) ir laiptų pakopos (33x120x3,2 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X