Keraminės sienų plytelės – MASÍA

Tai nedidelio dydžio plytelių kolekcija, turinti nemažą spalvų pasirinkimą.

Dydžiai: 7,5×15 cm, 7,5×30 cm

Spalvos: Blanco, Gris Claro, Cream, Rosso, Blue, Olive, Jade, Gris Oscuro, Negro

Paviršius: blizgus arba matinis

Gamintojas: Equipe

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS SIENŲ PLYTELĖS MASIA

Masia yra mažo formato plytelių kolekcija, kuri tinkama klijuoti ant sienų. Tai elegantiškos, žaismingai blizgančios arba maloniai matinės ir mielos akiai plytelės. Spalvinė įvairovė yra nemaža, turinti nuo šviesių ir šiltų iki ryškių arba tamsių spalvų. Dėl mažo formato, įdomaus paviršiau ir didelio spalvinio pasirinkimo, šias plyteles galima pritaikyti įvairiems interjero dizainams.

Plytelės gali būti dviejų dydžių: 7,5×15 cm ir 7,5×30 cm.

Kolekcijoje išviso yra 9 spalvos: Blanco (balta), Gris Claro (švieisiai pilka), Cream (kreminė), Rosso (raudona), Blue (mėlyna), Olive (žalsvų alyvuogių), Jade (žalia), Gris Oscuro (tamsiai pilka), Negro (juoda).

Plytelių paviršius yra blizgus arba matinis. Blizgiu paviršiumi gali būti visos spalvos, o matiniu – tik balta ir juoda. Taip ši kolekcija turi keturias spalvas (baltą, šviesiai pilką, kreminę ir tamsiai pilką) su kitokiu paviršiumi, pavadintu “Crackle”, kuris atrodo suraižytas, suskilinėjęs, tarsi paveiktas erozijos.

Į kolekciją įeina ir visų spalvų ir paviršių grindjuostės (7,5 x 15 cm) bei įvairios dekoracinės juostelės (5 x 30 cm, 5 x 15 cm, 2 x 30 cm, 2 x 15 cm, 3 x 15 cm, 1,2 x 20 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X