Keraminės ir akmens masės plytelės – MATT

Matt plytelių kolekcija yra mažo formato ir gana švelnių spalvų. Su mažu formatu ir prigesintomis spalvomis galima kurti labai įvairų dizainą namų interjerui.

Dydžiai: 7,5×30 cm, 19,8×22,8 cm, 22,3×22,3 cm

Spalvos: Snow, Silver, Grey, Topo, Tan, Cloud, Light, Dustypink, Black

Paviršius: matinis

Gamintojas: Prissmacer

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS IR AKMENS MASĖS PLYTELĖS MATT

Kolekcija pasižymi matiniu paviršiumi ir prigesintomis spalvomis, kad net juoda ar tamsiai pilka spalvos atrodo pakankamai skaidriai. Plytelės Matt tinka tiek voniai, tiek virtuvei, o dizaino galimybės beveik neribotos. Seniau kolekciją sudarė tik vieno dydžio keraminės plytelės, bet gamintojas Prissmacer papildė kolekciją akmens masės plytelėmis, kurios yra tinkamos grindims.

Matt plytelės gali būti kelių dydžių ir formatų: 7,5×30 cm (stačiakampė), 19,8×22,8 cm (heksagoninė), 22,3×22,3 cm (kvadratinė). Stačiakampės plytelės yra keraminės ir tinka tik sienom, o kitos – akmens masės, kurias galima naudoti grindim ir sienom.

Į kolekciją įeina nemažas spalvinis pasirinkimas: Snow (sniego spalva), Silver (sidabrinė), Grey (pilka), Topo (rusva), Tan (šviesiai rusva), Cloud (žydra), Light (šviesiai gelsva), Dustypink (švelniai rožinė), Black (juoda).

Kaip ir kolekcijos pavadinimas išduoda, plytelių paviršius yra matinis, tačiau nevisiškai lygus, o švelniai banguotas.

Ši kolekcija yra panaši į to pačio gamintojo Shiny kolekciją.


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X