PLYTELĖS SIENOMS – WONDERWALL

Keraminių plytelių kolekcija Wonderwall gausi spalvų deriniais, kuri suteikia neribotų galimybių kūrybiškumui. Ascot Ceramiche Wonderwall keraminės plytelės užpildys interjerą ryškiomis spalvomis ir unikalia dekoratyvine aura. Gražus vonios kambarys, spalvinga virtuvė ir koridorius…
Spalvos: žalia, alyvinė, citrinų, vyšnių, turkis spalvos.
Išmatavimai: 20×20 cm, 20×60 cm
Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Plytelės sienoms Ascot Wonderwall

Keraminių plytelių kolekcija Wonderwall gausi spalvų deriniais, kuri suteikia neribotų galimybių kūrybiškumui. Keraminės plytelės sienoms Ascot Wonderwall užpildys interjerą ryškiomis spalvomis ir unikalia dekoratyvine aura. Gražus vonios kambarys, spalvinga virtuvė ir koridorius…Koklinė sienelė už kriauklės yra viena iš svarbiausių virtuvės sienos dalių.
Šios spalvingos keraminės plytelės sienoms yra nepralaidžios vandeniui, neteplios ją lengva valyti ir prižiūrėti. Išsirinkite tinkamiausią spalvą savo virtuvės interjerui.
Spalvos: žalia, alyvinė, citrinų, vyšnių, turkis spalvos.
Išmatavimai: 20×20 cm, 20×60 cm
Gamintojas: Ascot

ASCOT – naujas tiekėjas mūsų asortimente. Nuo išlaikytos klasikos iki pop idėjų Jūsų interjero jaukumui už labai patrauklią kainą. Pasiūlysime betono, medžio, akmens imitacijos plyteles, tačiau tikrai nepamiršime ir spalvų. Netrukus pavyzdžių ekspozicijos pasieks visus mūsų salonus Lietuvoje.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X