SIENŲ IR GRINDŲ PLYTELĖS – TANDUK

Pristatome Italijos mados namų Roberto Cavalli plytelių kolekciją Tanduk.

Šioje plytelių kolekcijoje vyrauja 6 atspalviai: bianco, conchiglia, grigio, multicolor, nero, oceanblu.

Tanduk plytelės skirtos sienoms ir grindims. Plytelių paviršius blizgus, didelis atsparumas nusidėvėjimui, todėl puikiai tinka svetainėse, koridoriuose, grindims, kuriomis vaikščiojama dažnai. Dėl savo unikalių techninių ir bendrų estetinių savybių dizaineriai leidžia naudoti Tanduk plyteles tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Kolekciją papildo mozaika plytelės 30×30 cm bei daugybė dekoratyvinių elementų.

Plytelių išmatavimai: 60×120 cm, 60×60 cm ir 20×120 cm

Daugiau informacijos ir kolekcijos pavyzdžius rasite mūsų salone Pramonės g. 17, Šiauliai

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

ROBERTO CAVALLI

Kviečiame įsigyti Italijos mados namų ROBERTO CAVALLI išskirtines sienų ir grindų plyteles madingam namų interjerui. Išskirtinis mados grando stilius ir braižas lengvai atpažįstamas net ir menkiausiose detalėse: … visuma daiktų, simbolių, kraštovaizdžių, gėlių, vaisių užfiksuota fotografijose per daugelį metų nesustojančios įvairovės…Savo mintis apie madą visuomet sukoncentruoju savo audiniuose, audinių raštuose. Ištyrinėto pasaulio įvairoves, kontrastus ir visus netikėtumus užfiksuoju fotografijose…Viskas mane nuteikia maloniai. Viskas mane domina… Prieš mano akis iškilę įvairūs paprasti daiktai gali tapti įkvėpimo šaltiniu sukurti: spalvų, emocijų ir išgyvenimų pasaulį, kuris pakeistų ir įkvėptų aplinką pozityvumu…

Prabangių plytelių kolekcijos įkūnija Italijos mados namų ROBERTO CAVALLI prekės ženklą, perduoda energiją, prestižą, emocijas, sėkmę ir norą eksperimentuoti. Kruopščiai parinktos medžiagos, dideli dydžiai maišomi su neįprastais deriniais ir prabangūs plytelių paviršiai erdvėms suteikia absoliučią šiuolaikiškos prabangos pojūtį.
Aparici salone Šiauliuose rasite šias ROBERTO CAVALLI  sienų ir grindų plytelių kolekcijas:  Agata & Diva, Rinascimento & Signoria, Tanduk & Giaguaro mask, Bright Pearl, Rock Symphony.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X
preloader