SIENŲ PLYTELĖS – MONTBLANC

Ispanijos gamykla „Aparici“ išleido savo kitą kūrinį „Montblanc“. Šios didelio formato keraminės sienų plytelės pagamintos iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurių dėka jos yra itin patvarios. Kolekcija pavadinta pagal Vakarų Alpių kristalinių uolų masyvą Prancūzijos ir Italijos pasienyje.

Montblanc white square – sniego baltumo plytelės, įkvėptos sniegu dengtų kalnų keterų.

Ispaniškos sienų plytelės Montblanc puikiai tinka svetainės, virtuvės, vonios kambariams.

Spalvos: balta, aukso, sidabro.

Išmatavimai: 44,63 x 119,3 cm

Gamintojas: Aparici

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Didelio formato plytelės Montblanc 

Keraminės sienų plytelės Montblanc pagamintos iš aukščiausios kokybės žaliavų. Todėl šios didelio formato plytelės jūsų namams yra itin patvarios. Kolekcija pavadinta pagal Vakarų Alpių uolų masyvą Prancūzijos ir Italijos pasienyje. Montblanc white square – sniego baltumo plytelės, įkvėptos sniegu dengtų kalnų keterų. Ispaniškos plytelės puikiai tinka svetainės, virtuvės, vonios kambariams. Kolekcijos akcentas yra Montblanc Paisley. Šios plytelės yra gausiai dekoruotos su rytietiškais motyvais. Plytelės yra įvairių spalvų – nuo geltonojo aukso iki mėlynos spalvos iki raudonos ir bordo spalvos.

Spalvos: balta, aukso, sidabro.

Išmatavimai: 44,63 x 119,3 cm.

Gamintojas: Aparici

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

Kolekcija

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X