SIENŲ PLYTELĖS DECORANDUM

Įsigykite nuostabią plytelių kolekcija Decorandum  – pastelinių spalvų tapetų imitacija. Didelio formato plytelės gali sukurti vientisą interjerą su minimaliu siūlių kiekiu. Vallelunga dizaineriai, įkvėpti gamtos natūralumo, pristato dekoruotas plyteles su gėlių, miškų, tulpių motyvais ir plyteles su plunksnų piešiniais.

Dekoruotos sienų plytelės 50×100 cm

Plytelės storis 3,5 mm

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

SIENŲ PLYTELĖS DECORANDUM

Įsigykite nuostabią plytelių kolekcija Decorandum  – pastelinių spalvų tapetų imitacija. Didelio formato plytelės Decorandum gali sukurti vientisą interjerą su minimaliu siūlių kiekiu. Vallelunga dizaineriai, įkvėpti gamtos natūralumo, pristato dekoruotas plyteles su gėlių, miškų, tulpių motyvais ir plyteles su plunksnų piešiniais.

Dekoruotos sienų plytelės 50×100 cm

Plytelės storis 3,5 mm

Gamintojas: Vallelunga

Italų gamintojas Vallelunga pradėjo gaminti keramines plyteles nuo 1950 m. Ją įkūrė jauni imigrantai iš Viterbo, kur kažkada gyveno etruskai, kurie molį paversdavo meno kūriniu. Vėliau etruskai buvo užkariauti romėnų, kurie perėmė šias keramikos paslaptis. Kadaise sukauptos tūkstantmečio žinios rado savo tęstinumą šiuolaikiniame interjere, Vallelunga dizainerių dėka. Moderni  įranga leidžia bendrovei konkuruoti su  gerai žinomais Italijos gamintojais ir patenkinti vartotojų poreikius. Vallelunga plytelės yra naudojamos tiek sausoms, tiek didelės drėgmės patalpų apdailai. Jos gali būti naudojami gyvenamųjų ir viešųjų pastatų, vidaus ir išorės apdailos projektuose. Vallelunga Įmonė nuolat atnaujina savo gaminius, kuria naujas tekstūras ir spalvas.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X