Provanso plytelės Villa d Este

Aristokratiška elegancija…Itališkos plytelės Villa d Este sienoms ir grindims. Šioje kolekcijoje rasite sienų plyteles, grindų plyteles, grindjuostes, dekoratyvinius elementus ir mozaikas.

Trys natūralūs atspalviai, imituojantys itališką marmurą: dramblio kaulas, šviesiai ruda ir pilka;

Išmatavimai: 30×30 cm, 15×15 cm, 6,5×15 cm, 5×15 cm, 1,5×15 cm, 6×15 cm, 6×6 cm ir 1×15 cm.

Paviršius: matinis

GamintojasVallelunga

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

Itališko Provanso plytelės Villa d Este

Aristokratiška elegancija…Itališkos plytelės Villa d Este sienoms ir grindims. Plytelės Villa d Este iš Vallelunga yra persmelkta elegancijos. Šioje kolekcijoje rasite sienų plyteles, grindų plyteles, grindjuostes, dekoratyvinius elementus ir mozaikas.

Trys natūralūs atspalviai, imituojantys itališką marmurą: dramblio kaulas, šviesiai ruda ir pilka;

Derindami keramikos spalvas ir formatus galėsite prabangiai ir elegantiškai papuošti miegamąjį, virtuvę, svetainę, ar kitas erdves.

Išmatavimai: 30×30 cm, 15×15 cm, 6,5×15 cm, 5×15 cm, 1,5×15 cm, 6×15 cm, 6×6 cm ir 1×15 cm.

Paviršius: matinis

GamintojasVallelunga

Italų gamintojas Vallelunga pradėjo gaminti keramines plyteles nuo 1950 m. Ją įkūrė jauni imigrantai iš Viterbo, kur kažkada gyveno etruskai, kurie molį paversdavo meno kūriniu. Vėliau etruskai buvo užkariauti romėnų, kurie perėmė šias keramikos paslaptis. Kadaise sukauptos tūkstantmečio žinios rado savo tęstinumą šiuolaikiniame interjere, Vallelunga dizainerių dėka. Moderni  įranga leidžia bendrovei konkuruoti su  gerai žinomais Italijos gamintojais ir patenkinti vartotojų poreikius. Vallelunga plytelės yra naudojamos tiek sausoms, tiek didelės drėgmės patalpų apdailai. Jos gali būti naudojami gyvenamųjų ir viešųjų pastatų, vidaus ir išorės apdailos projektuose. Vallelunga Įmonė nuolat atnaujina savo gaminius, kuria naujas tekstūras ir spalvas.

Mes siūlome aukštos kokybės produktus iš pirmaujančių pasaulio ir Europos gamintojų. Čia rasite daugybę vonios plytelių, mozaikinių plytelių, akmens masės, įvairių dydžių, spalvų ir faktūrų. Ceramica Vallelunga kolekcijos plytelės teisingas ir išmintingas pasirinkimas !

*Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai 

 

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X