VONIOS PLYTELĖS – DIVA

Keraminės plytelės Roberto Cavalli Diva viena stilingiausių šio prekės ženklo kolekcijų. Plytelės skirtos ne tik moderniam vonios kambariui, bet ir namų interjerui. Nepriklausomai nuo to, kokias plytelių spalvas pasirinksite, jūsų interjeras bus švelnus, subtilus, bet tuo pačiu įspūdingas. Blizgios, rafinuotos plytelės su raštais gali švelniai atspindėti ir išsklaidyti šviesą, kuri primena tikrą aukso švytėjimą. Dekoratyviniai apdailos elementai papildo pagrindinę plytelę, pabrėžiant jos prabangą.
Spalvų paletėje yra trys klasikinės spalvos: Nero (juoda), Tortora (pilkšvai smėlio spalvos) ir Bianco (elegantiškai baltos spalvos)
Žaismingos gėlių raštų, leopardo kailio motyvų ar plačių juostų plytelės, pažadina ir įkvepia vaizduotę kurti savitus namus.

Išmatavimai: 32×75 cm,  32×32 cm, 5×32 cm

 

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

VONIOS PLYTELĖS DIVA

Keraminės plytelės vonios plytelės Diva viena stilingiausių šio prekės ženklo kolekcijų. Plytelės skirtos ne tik moderniam vonios kambariui, bet ir namų interjerui. Nepriklausomai nuo to, kokias plytelių spalvas pasirinksite, jūsų interjeras bus švelnus, subtilus, bet tuo pačiu įspūdingas. Blizgios, rafinuotos plytelės su raštais gali švelniai atspindėti ir išsklaidyti šviesą, kuri primena tikrą aukso švytėjimą. Dekoratyviniai apdailos elementai papildo pagrindinę plytelę, pabrėžiant jos prabangą.
Spalvų paletėje yra trys klasikinės spalvos: Nero (juoda), Tortora (pilkšvai smėlio spalvos) ir Bianco (elegantiškai baltos spalvos)
Žaismingos gėlių raštų, leopardo kailio motyvų ar plačių juostų plytelės, pažadina ir įkvepia vaizduotę kurti savitus namus.

Išmatavimai: 32×75 cm,  32×32 cm, 5×32 cm.

Garsiojo italių mados dizainerio Roberto Cavalli vardas žinomas visame pasaulyje. Roberto Cavalli prabangias plyteles gamina Ceramiche Ricchetti, viena iš pirmaujančių plytelių pramonės bendrovių pasaulyje, veikianti Italijoje nuo 1960 m.

Diva antroji Italijos mados namų ROBERTO CAVALLI plytelių kolekcija, pristatyta tarptautinėje parodoje Cersaie 2011, teigiamai įvertinta kritikų.
Roberto Cavalli plytelės visada yra išskirtinės, gražios, aukštos kokybės, stilingos, patrauklios šiuolaikiniam interjero dizainui. Kai kurie plytelių dekoro elementai gaminami net rankomis, todėl šios kolekcijos yra labai populiarios. Kiekvienoje plytelių kolekcijoje yra daugybė ornamentų, kurie prilygsta meno kūriniui. Šios aukštos kokybės plytelės yra blizgios, šviesios, subtilių spalvų ir unikalių raštų. Puikiai sukurs prabangų ir rafinuotą vonios kambario stilių, tačiau idealiai tinka ir bendrajam namų interjerui.
Aparici salone Šiauliuose rasite šias itališkas ROBERTO CAVALLI  sienų ir grindų plytelių kolekcijas:  Agata & Diva, Rinascimento & Signoria, Tanduk & Giaguaro mask, Bright Pearl, Rock Symphony.

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X