Vonios sienų keraminės plytelės – PHUKET

Ispaniškos keraminės sienų plytelės Aparici Phuket įkvėptos Tailando grožio užpildys jūsų vonios kambarį vaizdingais palmių, egzotiškų gėlių ir kerinčiu kraštovaizdžių piešiniais. Pagrindinis šios kolekcijos motyvas yra neįprastas plytelių reljefinis struktūrinis paviršius, panašus į žuvies ar Tolimųjų Rytų mitinio drakono žvynus.

Spalvos: dramblio kaulo plytelės (Phuket Ivory Shell) ir aukso (Nordic Gold Shell) suteikia neribotas galimybes interjero dizainui.

Išmatavimai: 29,75×89,46cm ir 2×29,75 cm

Svarbu pažymėti, kad šios plytelės nepriekaištingos kokybės. Balta plytelė, nespalvota arba su gėlių ornamentu, atsparios drėgmei, temperatūros pokyčiams, nepriekaištingos išvaizdos.

Phuket plytelės puikiai tinka vonios, gyvenamųjų kambarių, virtuvės interjerui, bei papuoš butą, ar SPA, sporto kompleksą.

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

APARICI

Ceramicas Aparici gamykla – keraminių plytelių veteranė, pradėjusi gamybą 1966 metais, Ispanijoje. Ceramicas Aparici gamina 14.500.000 kvadratinių metrų per metus ir sandėliuoja daugiau nei 200 plytelių kolekcijų.
Ceramica Aparici, siekdama patenkinti savo klientų lūkesčius, investuoja į naujas technologijas ir kiekvienais metais sukuria naujas plytelių kolekcijas.
Aparici produkcijos asortimento gausa, jau 20 metų Lietuvos gyventojams siūlo galimybę sukurti unikalų interjero ar eksterjero stilių.
Vonios sienų keraminės plytelės – PHUKET

Kolekcija

Gamintojas

Lygis

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X
preloader