Kita

Pradžia / Kita

Profiliai

Profiliai skirti grindų dangoms, laiptams, vandens nuvedimo sistemoms – tai paskutinės detalės užbaigsiančios Jūsų darbą. Profilis pagamintas iš aliuminio, žalvario, nerūdijančio plieno ir kitų medžiagų, kurio dėka pritvirtinsite įvairių tipų dangą reikalingose vietose. Dural ir Blanke Vokietijos gamintojai garantuoja aukštą kokybę ir suteikia galimybę įgyvendinti skirtingus sprendimus pagal Jūsų poreikius.

Dural

Dural GmbH & Co. – Vokietijos kompanija gaminanti aukštos kokybės aliuminio, žalvario, nerūdijančio plieno, PVC profilius, naudojamus plytelių, kiliminės dangos, parketo, laminato dangų apdailai. Šie profiliai – tai detalės padėsiančios tinkamai pritvirtint norimą grindų dangą ir užbaigsiančios visus pradėtus darbus.

Blanke

Blanke GmbH & Co – Tai gerai žinoma vokiečių kompanija gaminanti sienų ir grindų apdailos profilius; laiptų pakopų užbaigiamuosius elementus; profilius skirtus temperatūrinių siūlių įrengimui; drenažines plokštes balkonams ir terasoms bei profilius skirtus lietaus vandens nuvedimo sistemoms. Tai itin kokybiški ir tvirti užbaigiamieji vidaus interjero ir namo išorės elementai.

Priežiūros, apsaugos priemonės

Plytelės kaip ir daugelis kitų dalykų reikalauja tam tikros priežiūros. “Fila” – garsus italų gamintojas, kuris padės jomis pasirūpinti. Kokybiškos priežiūros priemonės skirtos keraminėms ir natūralaus akmens masės plytelėms. Dėka šių produktų savo namuose kur kas ilgiau išlaikysite grožį ir švarą. Aukštos kokybės priemonės apsaugos plytelių paviršių nuo susibraižymo, o priežiūra nesukels jokių papildomų rūpesčių.

Fila

Fila – Italijos kompanija gaminanti aukštos kokybės plytelių bei natūralaus akmens priežiūros priemones. Akmuo bei keramika, kuriais nesirūpinama, ilgainiui praranda savo švarą ir grožį. Fila priežiūros priemonės – tai, ką būtina turėti kiekvienuose namuose, komercinėse patalpose, įstaigose ar biuruose.

Statybiniai mišiniai – glaistas, klijai, gruntas, hidroizoliacija

Statybiniai mišiniai, skirti plytelių dangos įrengimui, pagaminti atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Patikimos priemonės padės pakloti įvairių keraminių ar akmens masės plytelių dangą patogiai ir greitai. Mira, Botament, Kerakoll, Mapei – tai visiems gerai žinomi statybinių mišinių gamintojai, kurie orientuojasi į kiekvieną klientą ir jo poreikius. Plytelių klijavimas ir siūlių glaistymas daugiau nesukels Jums jokio diskomforto.

Mira

mira byggeprodukter A/S – tai daugiau nei 40 metų patirties turinti Danijos įmonė, gaminanti itin kokybiškus sausus statybinius mišinius. Įmonė dirba daugiausiai Skandinavijos bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose. Gaminiai visose šalyse platinami su mira prekės ženklu raudonai baltose pakuotėse, kas žymi produkto patikimumą ir kokybę.

Šalis: Danija
Gamintojo puslapis: http://www.mira.lt/

Botament

Botament – Vokietijos kompanija gaminanti aukštos kokybės statybinius mišinius, reikalingus plytelių dangos įrengimui. Lengvai paruošiami mišiniai tinka įvairaus dizaino keraminėms ir akmens masės plytelėms.

Šalis: Vokietija
Gamintojo puslapis: http://www.botament.lt/

Kerakoll

Kerakoll – Italijos statybinių mišinių gamykla didžiuojasi savo vartotojams galėdama tiekti aukštos kokybės, ekologiškas medžiagas. Įmonės šūkis – žingsniuojant koja į koją su gamta – kartu mes galime kurti ateitįStatybiniaiai mišiniai gaminami atsižvelgiant į aukščiausius kologiškos produkcijos standartus ir įvairių klientų poreikius.

Šalis: Italija
Gamintojo puslapis: http://www.kerakoll.com/

Mapei

Mapei – Italijos statybinių mišinių gamykla siūlo vartotojams platų aukštos kokybės plytelių siūlių glaistų pasirinkimą. Glaistas skirtas keraminėms plytelėms ar keraminių mozaikų tarpelių užpildymui. Įvairiaspalviai glaistai padės išvengti skirtumo tarp atspalvių prisidėdami prie tobulo grožio kūrybos.

Šalis: Italija
Gamintojo puslapis: http://www.mapei.com/

X