Keraminės sienų plytelės – HANOI

Tai nedidelio dydžio ir įvairių atspalvių plytelių kolekcija.

Dydžiai: 10×10 cm, 5,1×16,1 cm, 6,5×20 cm

Spalvos: White, Black, Pink, Burnt red, Caramel, Wild olive, Celadon, Sky blue, Blue night

Paviršius: Blizgus

Gamintojas: Equipe

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS SIENŲ PLYTELĖS HANOI

Hanoi – tai mažo formato, įvairių spalvų ir šiek tiek sendinto stiliaus plytelių kolekcija. Paviršiaus tekstūra gali priminti betoną arba iškeptą molį (cotto), kaip kad plytos paviršius. Pačios plytelės yra pagamintos iš balto molio, todėl tinka klijuoti tik ant sienų. Kolekcija labiau tinkama modernaus stiliaus interjerams, bet galima pritaikyti ir prie klasikinio stiliaus.

Plytelės gali būti trijų dydžių: 10×10 cm5,1×16,1 cm6,5×20 cm.

Kolekciją sudaro 9 skirtingos spalvos: White (balta), Black (juoda), Pink (rožinė), Burnt red (rausva), Caramel (gelsva), Wild olive (žalia), Celadon (blankiai žalsva), Sky blue (šviesiai melsva, žydra), Blue night (tamsiai mėlyna). Visos spalvos turi aiškiai matomus skirtingus atspalvius. Pavyzdžiui vienoje rausvų plytelių dėžutėje gali būti tiek šviesiai rausvų, tiek tamsiai rausvų plytelių.

Plytelių paviršius yra blizgus.

Į kolekciją įeina ir plytelės su reljefiniu paviršiumi (3D), kurios gali būti dviejų dydžių (10×10 cm ir 6,5×20 cm) ir visų spalvų.

Taip pat yra visų spalvų kampukų (1,2×20 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X