Akmens masės plytelės – WADI

Tai moderni, įdomi, nedidelio dydžio ir įvairių spalvų plytelių kolekcija.

Dydžiai: 6×30 cm

Spalvos: Snow, Stone, Noir, Beige, Terra, Taupe, Garnet, Mint, Pine, Indaco

Paviršius: Matinis, Pusiau matinis/blizgus

Gamintojas: Equipe

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

AKMENS MASĖS PLYTELĖS WADI

Wadi yra mažo formato plytelių kolekcija, kuri turi nemažą spalvų pasirinkimą. Ši kolekcija unikali tuo, kad plytelės gali būti matinės arba pusiau matinės, pusiau blizgios. Pusiau matinės/blizgios plytelės yra kolekcijos dekoracijos, ant kurių paviršiaus matosi blizgios ir matinės geometrinės formos. Kolekcija yra modernaus stiliaus ir puikiai tinka vonios ar virtuvės interjerui.

Plytelės yra pailgos ir gali būti tik vieno dydžio: 6×30 cm.

Spalvinis pasirinkimas gana didelis. Išviso 10 spalvų: Snow (balta), Stone (pilka), Noir (juoda), Beige (gelsvai rusva, smėlio spalva), Terra (rusvai oranžinė), Taupe (šviesiai ruda), Garnet (raudona), Mint (šviesiai žalia), Pine (tamsiai žalia), Indaco (mėlyna). Kiekviena spalva turi gana aiškiai matomus skirtingus atspalvius (pvz.: mėlynų plytelių dėžutėje viena plytelė gali būti tamsiai mėlyna, o kita šiek tiek šviesesnė).

Plytelių paviršius yra matinis arba pusiau matinis, pusiau blizgus.

Matinės plytelės yra skirtos klijuoti ant sienų arba grindų, o tos dekoracinės plytelės (pusiau matinės/blizgios) – tik ant sienų.


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X