Keraminės ir akmens masės plytelės – FANCY

Tai modernaus stiliaus plytelių kolekcija primenanti betoną.

Dydžiai: 30×90 cm, 60×60 cm, 60×120 cm

Spalvos: White, Grey, Warm

Paviršius: Matinis

Gamintojas: Dune

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS IR AKMENS MASĖS PLYTELĖS FANCY

Fancy – moderniai prašmatni ir nuostabi plytelių kolekcija, kuri įkvėpta šiuolaikiško stiliaus studijinių patalpų, kurios randasi Niujorko centriniame Manhetene. Šių plytelių stilius sukurtas su tikslu sušvelninti tipinį betoną šiltomis spalvomis ir jo paviršių padaryti malonų tarsi šilkinį. Tai puikus pasirinkimas patalpoms, kurių interjere labiau akcentuojamos dekoracijos ir baldai.

Plytelės gali būti 3 dydžių: 30×90 cm, 60×60 cm, 60×120 cm. 30×90 cm plytelės yra keramikinės, todėl tinkamos klijuoti tik ant sienų, o 60×60 cm ir 60×120 cm – akmens masės, todėl tinkamos klijuoti ant sienų ir grindų.

Visų formatų storis yra 10 mm.

Kolekcija turi 3 spalvas: White (balta, šiek tiek gelsva/rusva), Grey (pilkšva), Warm (ruda). Plytelės turi betono tekstūrą, todėl visos spalvos turi dėmelių su skirtingais atspalviais.

Plytelių paviršius yra matinis.

Į kolekciją įeina ir dekoracinės plytelės sienom su spalvotais grafiniais raštais, ryškiomis skirtingų atspalvių dėmėmis arba blizgiomis dėmėmis. Taip pat yra ir grindjuosčių (9,5×60 cm).


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X