Keraminės plytelės – RICHMOND WALL

Richmond Wall yra sieninių plytelių kolekcija. Plytelės yra vizualiai panašios į klintį, kurios turi švelnią ir natūralią tekstūra.

Dydis: 33×100 cm

Spalvos: Ivory, Taupe, Silver, Woody Natural, Woody Rovere

Paviršius: matinis (lygus arba reljefinis)

Gamintojas: Ragno

Kategorija: Plytelės

Aprašymas

KERAMINĖS PLYTELĖS RICHMOND WALL

Richmond Wall plytelės perteikia modernią akmens interpretaciją, su elegantiškomis venomis, kuri atrodo turinti itin natūralias ir neutralias spalvas. Šių plytelių stilius idealiai tinka kuriant malonias erdves, galinčias atkurti jūsų vidinę gerovę. Toks plytelių stilius išplečia dizaino galimybių ribas, todėl kolekcijoje taip pat yra plytelių su 3D reljefiniu paviršiumi, su medžio imitacija ir su geometriniais gėlių ir lapų raštais. 3D Ink – tai naujausia skaitmeninė technologija skirta plytelėms, kuri pagerina medžiagos tekstūrą. Su šia technologija geometriniai tekstūros raštai ir paviršiaus reljefiniai raštai tobulai sutampa, todėl kiekviena plytelė atrodo unikali, o jos paviršiui suteikia tūrio ir gylio.

Plytelės gali būti tik vieno dydžio: 33×100 cm.

Kolekciją sudaro 5 skirtingos spalvos: Ivory (dramblio kaulo spalva), Taupe (pilkai rusva spalva), Silver (pilka spalva), Woody Natural (šviesaus medžio imitacija), Woody Rovere (tamsaus medžio imitacija). Taip pat kolekcijoje yra dekoracinių plytelių, kurios turi geometrinius ar floristinius raštus.

Plytelių paviršius yra matinis, kuris gali būti lygus arba su reljefiniais raštais.

Papildomiems dizaino sumetimams, į kolekciją įeina ir metalinės juostelės (2×100 cm, 0,5×100 cm).

Dėl papildomos informacijos žiūrėti katalogą.


Nuotraukos ne visada perteikia šių plytelių spalvas ir raštus. Kviečiame užsukti pas mus ir gyvai apžiūrėti šias kolekcijas. Pramonės g. 17 B, Šiauliai

Kolekcija

Pavadinimas

Gamintojas

Šalis

Stilius

Katalogas

Parsisiųsti

X